O mnie

Michał Wyrwa

Rzeczoznawca Majątkowy, numer uprawnień 7172

Pracę na rynku nieruchomości rozpoczął w 2014 roku jako pośrednik w obrocie nieruchomościami uzyskując licencję nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości (nr licencji 21660).

Studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości ukończył w 2016 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

W 2017 roku po zdanym egzaminie państwowym, Minister Infrastruktury i Budownictwa nadał mu uprawnienia państwowe w zakresie wyceny nieruchomości.

Posiada specjalistyczny kurs oraz zdany egzamin z zakresu „Wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych” przeprowadzony przez Związek Banków Polskich.

Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Michał Wyrwa jest członkiem Wrocławskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Podlega ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane wykonywanymi czynnościami zawodowymi.

W przeszłości związany z branżą medialną. Były pracownik między innymi dzienników Fakt i Przegląd Sportowy. Autor książki „W cieniu Śląska”, opisującej historię największego klubu w regionie.

Kontakt

Rzeczoznawca Majątkowy Michał Wyrwa

ul. Jaśminowa 2, Środa Śląska
ul. Złotoryjska 66, Legnica

Zadzwoń

tel. 505 772 090

Napisz

dolnoslaskirzeczoznawca@gmail.com